Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Subject
tr: Konu

en: File
tr: Dosya

en: Invoice
tr: Fatura

en: Commerce
tr: Ticaret
