Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Prefix
uk: Префікс

en: Subject
uk: Тема

en: Invoice
uk: Рахунок

en: Note
uk: Примітка

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Commerce
uk: Комерція
