InvoiceToClient (1.0.0) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Hourly
af: Uurliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: None
af: Geen

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember
