InvoiceToClient (1.0.0) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: None
ps: هېڅ يو

en: Add
ps: زیاتول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: January
ps: جنوري

en: February
ps: فبروري

en: March
ps: مارچ

en: April
ps: اپریل

en: May
ps: مې

en: June
ps: جون

en: July
ps: جولای

en: August
ps: اګست

en: September
ps: سپتمبر

en: October
ps: اکتوبر

en: November
ps: نوومبر

en: December
ps: دسمبر
