InvoiceToClient (1.0.0) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Hourly
te: గంటల వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Address
te: చిరునామా

en: January
te: జనవరి

en: February
te: ఫిబ్రవరి

en: March
te: మార్చి

en: April
te: ఏప్రిల్

en: May
te: మే

en: June
te: జూన్

en: July
te: జూలై

en: August
te: ఆగష్టు

en: September
te: సెప్టెంబర్

en: October
te: అక్టోబర్

en: November
te: నవంబర్

en: December
te: డిసెంబర్
