InvoiceToClient (1.0.0) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Download
uk: Завантаження

en: Edit
uk: Редагувати

en: Hourly
uk: Щогодини

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: None
uk: Немає

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: table
uk: таблиця

en: Amount
uk: Величина

en: Address
uk: Адреса

en: January
uk: січня

en: February
uk: лютого

en: March
uk: березня

en: April
uk: квітня

en: May
uk: тра

en: June
uk: червня

en: July
uk: липня

en: August
uk: серпня

en: September
uk: вересня

en: October
uk: жовтня

en: November
uk: листопада

en: December
uk: грудня

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: custom
uk: інший

en: Account number
uk: Номер рахунку

en: Invoice Number
uk: Номер рахунку-фактури

en: Employee Name
uk: Ім'я робітника

en: No records found
uk: Записів не знайдено

en: Select Date
uk: Виберіть дату
