InvoiceToClient (1.0.0) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Download
vi: Tải về

en: Edit
vi: Sửa

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: None
vi: Không có

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Email
vi: Thư điện tử

en: table
vi: bảng

en: Amount
vi: Số lượng

en: Address
vi: Địa chỉ

en: January
vi: Tháng 1

en: February
vi: Tháng 2

en: March
vi: Tháng 3

en: April
vi: Tháng 4

en: May
vi: Tháng 5

en: June
vi: Tháng 6

en: July
vi: Tháng 7

en: August
vi: Tháng 8

en: September
vi: Tháng 9

en: October
vi: Tháng 10

en: November
vi: Tháng 11

en: December
vi: Tháng 12

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: custom
vi: tự chọn
