InvoiceToClient (1.0.1) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Hourly
cs: Každou hodinu

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: None
cs: Žádné

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Email
cs: E-mail

en: Amount
cs: Částka

en: Address
cs: Adresa

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Account number
cs: Číslo účtu
