InvoiceToClient (1.0.1) - en to de translation catalogue (31 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Download
de: Herunterladen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Hourly
de: Stündlich

en: Monthly
de: Monatlich

en: None
de: Keine

en: Save
de: Speichern

en: Add
de: Hinzufügen

en: Email
de: E-Mail

en: table
de: Tabelle

en: Amount
de: Betrag

en: Address
de: Adresse

en: January
de: Januar

en: February
de: Februar

en: March
de: März

en: May
de: Mai

en: June
de: Juni

en: July
de: Juli

en: October
de: Oktober

en: December
de: Dezember

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: custom
de: benutzerdefiniert

en: Bank Name
de: Bankname

en: Total Amount
de: Gesamtbetrag

en: Account number
de: Kontonummer

en: Invoice Number
de: Rechnungsnummer

en: Employee Name
de: Name des Mitarbeiter

en: No records found
de: Keine Einträge gefunden

en: Pin code
de: Pin-Code

en: Add Client
de: Client hinzufügen
