InvoiceToClient (1.0.1) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: Hourly
ro: Orar

en: Monthly
ro: Lunar

en: None
ro: Nimic

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Email
ro: email

en: Amount
ro: Suma

en: Address
ro: Adresă

en: January
ro: Ianuarie

en: February
ro: Februarie

en: March
ro: Martie

en: April
ro: Aprilie

en: May
ro: Mai

en: June
ro: Iunie

en: July
ro: Iulie

en: September
ro: Septembrie

en: October
ro: Octombrie

en: November
ro: Noiembrie

en: December
ro: Decembrie

en: Account number
ro: Număr cont
