Invoice Management (1.0.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Currency
af: Geldeenheid

en: On
af: Op

en: Item Name
af: Itemnaam

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: Page
af: Bladsy

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
