Invoice Management (1.0.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: On
ar: في

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Page
ar: الصفحة

en: Logo
ar: الشعار

en: Off
ar: إيقاف

en: Items
ar: أخبار

en: Amount
ar: المبلغ

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي
