Invoice Management (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: On
be: На

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Page
be: Старонка

en: Logo
be: Лагатып

en: Items
be: Элементы

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
