Invoice Management (1.0.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Page
bg: Страница

en: Logo
bg: Лого

en: Off
bg: Изключи

en: Items
bg: Новини

en: Client
bg: Клиент

en: Apply
bg: Търси
