Invoice Management (1.0.0) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Currency
da: Valuta

en: On
da: Tilsluttet

en: Item Name
da: Elementets navn

en: Reset
da: Gendan

en: Terms and Conditions
da: Handelsbetingelser

en: Default
da: Standard

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Items
da: Overskrifter

en: Amount
da: Beløb

en: Desc
da: Faldende

en: Invoice
da: Faktura

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Paid
da: Betalt

en: Payment Status
da: Betalingsstatus

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Client
da: Klient

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Due Date
da: Forfaldsdato

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Asc
da: Stigende
