Invoice Management (1.0.0) - en to de translation catalogue (34 entries)

en: Currency
de: Währung

en: On
de: An

en: Item Name
de: Artikel

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Terms and Conditions
de: Allgemeine Geschäftsbedingungen

en: Default
de: Standard

en: Page
de: Seite

en: Off
de: Aus

en: Items
de: Elemente

en: Amount
de: Betrag

en: Desc
de: Absteigend

en: Invoice
de: Rechnung

en: Sort by
de: Sortierung

en: Paid
de: Bezahlt

en: Payment Status
de: Zahlungsstatus

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Footer Text
de: Fußzeilentext

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Due Date
de: Fälligkeitsdatum

en: Invoice Number
de: Rechnungsnummer

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Operations links
de: Aktionslinks

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Secondary Color
de: Sekundärfarbe

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: Accent Color
de: Akzentfarbe

en: Primary Color
de: Primäre Farbe

en: Add Client
de: Client hinzufügen
