Invoice Management (1.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།
