Invoice Management (1.0.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Currency
el: Νόμισμα

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Page
el: Σελίδα

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Off
el: Κλειστό

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Amount
el: Ποσό

en: Desc
el: Φθί

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Payment Status
el: Κατάσταση πληρωμής

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
