Invoice Management (1.0.0) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Currency
et: Valuuta

en: On
et: Sees

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Items
et: Kirjed

en: Amount
et: Kogus

en: Desc
et: Kahanev

en: Invoice
et: Arve

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Payment Status
et: Maksmise olek

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Client
et: Klient

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Asc
et: Kasvav
