Invoice Management (1.0.0) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Currency
fa: واحد پول

en: On
fa: روشن

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Page
fa: صفحه

en: Logo
fa: آرم

en: Off
fa: خاموش

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Amount
fa: مقدار

en: Desc
fa: نزولی

en: Invoice
fa: صورتحساب

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Payment Status
fa: وضعیت پرداخت

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Client
fa: مشتری

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Operations links
fa: پیوندهای عملیات

en: Asc
fa: صعودی
