Invoice Management (1.0.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Currency
fi: Valuutta

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Items
fi: Aiheet

en: Amount
fi: Määrä

en: Invoice
fi: Lasku

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Payment Status
fi: Maksun tilanne

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Client
fi: Asiakas

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit
