Invoice Management (1.0.0) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Currency
fr: Devise

en: On
fr: Activé

en: Item Name
fr: Nom de l'élément

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Terms and Conditions
fr: Conditions Générales d'Utilisation (CGU)

en: Default
fr: Par défaut

en: Off
fr: Désactivé

en: Items
fr: Éléments

en: Amount
fr: Montant

en: Invoice
fr: Facture

en: Sort by
fr: Trier par

en: Paid
fr: Payant

en: Payment Status
fr: Statut du paiement

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Footer Text
fr: Texte du pied de page

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Due Date
fr: Date d'échéance

en: Invoice Number
fr: Numéro de facture

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Operations links
fr: Liens d'actions
