Invoice Management (1.0.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Currency
gl: Divisa

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Page
gl: Páxina

en: Logo
gl: Logotipo

en: Off
gl: Desactivado

en: Items
gl: Elementos

en: Amount
gl: Cantidade

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Payment Status
gl: Estado de pago

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
