Invoice Management (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: On
gu: ચાલુ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
