Invoice Management (1.0.0) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: On
he: פעיל

en: Item Name
he: שם הפריט

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Page
he: דף

en: Logo
he: לוגו

en: Off
he: כבוי

en: Items
he: פריטים

en: Amount
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Invoice
he: חשבונית

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Client
he: לקוח

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Due Date
he: תאריך יעד

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה
