Invoice Management (1.0.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Currency
hr: Valuta

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: Terms and Conditions
hr: Uslovi ugovaranja

en: Default
hr: Zadano

en: Page
hr: Stranica

en: Items
hr: Stavke

en: Amount
hr: Iznos

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
