Invoice Management (1.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Page
hy: Էջ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Items
hy: Տարրեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
