Invoice Management (1.0.0) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Currency
id: Mata uang

en: On
id: Pada

en: Item Name
id: Nama Barang

en: Terms and Conditions
id: Syarat dan Ketentuan

en: Default
id: Bawaan

en: Page
id: Halaman

en: Off
id: Matikan

en: Items
id: Item

en: Amount
id: Jumlah

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Client
id: Klien

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Operations links
id: Tautan operasi

en: Asc
id: Urutan turun
