Invoice Management (1.0.0) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Currency
ja: 通貨

en: On
ja: オン

en: Reset
ja: リセット

en: Terms and Conditions
ja: 利用許諾

en: Default
ja: デフォルト

en: Page
ja: ページ

en: Logo
ja: ロゴ

en: Off
ja: オフ

en: Items
ja: アイテム

en: Amount
ja: 量

en: Desc
ja: 降順

en: Invoice
ja: 請求書

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Client
ja: クライアント

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Operations links
ja: 管理リンク

en: Asc
ja: 昇順

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
