Invoice Management (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: Page
kk: Бет

en: Logo
kk: Логотип

en: Items
kk: Элементтер
