Invoice Management (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Items
km: ធាតុ
