Invoice Management (1.0.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್
