Invoice Management (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Page
ku: پەڕە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Items
ku: بڕگەکان
