Invoice Management (1.0.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Currency
lt: Valiuta

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Terms and Conditions
lt: Taisyklės

en: Default
lt: Numatytasis

en: Page
lt: Puslapis

en: Logo
lt: Logotipas

en: Off
lt: Išjungta

en: Items
lt: Elementai

en: Amount
lt: Suma

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
