Invoice Management (1.0.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Currency
lv: Valūta

en: On
lv: Aktīvs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Items
lv: Vienumi

en: Amount
lv: Summa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Paid
lv: Samaksāts

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Client
lv: Klients

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
