Invoice Management (1.0.0) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Currency
nl: Valuta

en: On
nl: Aan

en: Item Name
nl: Itemnaam

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Terms and Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Default
nl: Standaard

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Amount
nl: Bedrag

en: Desc
nl: Aflopend

en: Invoice
nl: Factuur

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Paid
nl: Betaald

en: Payment Status
nl: Betaalstatus

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Client
nl: Afnemer

en: Apply
nl: Toepassen

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Due Date
nl: Vervaldag

en: Invoice Number
nl: Factuurnummer

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Asc
nl: Oplopend

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Invoice Date
nl: Factuurdatum
