Invoice Management (1.0.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Items
nn: Element

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
