Invoice Management (1.0.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ
