Invoice Management (1.0.0) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Currency
pl: Waluta

en: On
pl: Włączony

en: Item Name
pl: Nazwa przedmiotu

en: Reset
pl: Resetuj

en: Terms and Conditions
pl: Warunki i zasady

en: Default
pl: Domyślny

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Items
pl: Elementy

en: Amount
pl: Ilość

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Paid
pl: Zapłacono

en: Payment Status
pl: Status płatności

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Client
pl: Klient

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Footer Text
pl: Tekst stopki

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Paragraphs
pl: Akapity
