Invoice Management (1.0.0) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Currency
pt: Moeda

en: On
pt: Ligado

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Default
pt: Predefinido

en: Page
pt: Página

en: Logo
pt: Logótipo

en: Off
pt: Desligado

en: Items
pt: Itens

en: Amount
pt: Quantia

en: Desc
pt: Descendente

en: Invoice
pt: Fatura

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: ‹ Previous
pt: ‹ Anterior

en: Next ›
pt: Seguinte ›

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Operations links
pt: Ligações de operações

en: Asc
pt: Ascendente
