Invoice Management (1.0.0) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Currency
sk: Mena

en: On
sk: Zapnúť

en: Default
sk: Predvolené

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Items
sk: Položky

en: Amount
sk: Množstvo

en: Desc
sk: Zostupne

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Asc
sk: Vzostupne
