Invoice Management (1.0.0) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Currency
sv: Valuta

en: On
sv: På

en: Item Name
sv: Artikelnamn

en: Reset
sv: Återställ

en: Terms and Conditions
sv: Allmänna villkor

en: Default
sv: Förvald

en: Page
sv: Sida

en: Logo
sv: Logotyp

en: Off
sv: Av

en: Items
sv: Poster

en: Amount
sv: Belopp

en: Desc
sv: Fallande

en: Invoice
sv: Faktura

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Paid
sv: Betald

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Client
sv: Klient

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Asc
sv: Stigande

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
