Invoice Management (1.0.0) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Currency
ta: நாணயம்

en: On
ta: சரி

en: Item Name
ta: பொருளின் பெயர்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Page
ta: பக்கம்

en: Logo
ta: இலட்சினை

en: Off
ta: இல்லை

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
