Invoice Management (1.0.0) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Currency
tr: Para birimi

en: On
tr: Açık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Terms and Conditions
tr: Sözleşme Koşulları

en: Default
tr: Varsayılan

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Items
tr: Öğeler

en: Amount
tr: Miktar

en: Desc
tr: Azalan

en: Invoice
tr: Fatura

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Footer Text
tr: Altbilgi Metni

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Asc
tr: Artan
