Invoice Management (1.0.0) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Currency
uk: Валюта

en: On
uk: Увімкнено

en: Item Name
uk: Назва позиції

en: Reset
uk: Скинути

en: Terms and Conditions
uk: Умови користування

en: Default
uk: Базово

en: Page
uk: Сторінка

en: Logo
uk: Логотип

en: Off
uk: Вимкнено

en: Items
uk: Елементи

en: Amount
uk: Величина

en: Desc
uk: Спад

en: Invoice
uk: Рахунок

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Paid
uk: Оплачено

en: Payment Status
uk: Стан оплати

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Client
uk: Клієнт

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Due Date
uk: Очікувана дата

en: Invoice Number
uk: Номер рахунку-фактури

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Asc
uk: Зрост

en: Secondary Color
uk: Вторинний колір

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Invoice Date
uk: Дата рахунку

en: Primary Color
uk: Первинний колір
