Invoice Management (1.0.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Currency
ur: کرنسی

en: On
ur: آن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Page
ur: صفحہ

en: Logo
ur: لوگو

en: Items
ur: سرخیاں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
