Invoice Management (1.0.0) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: On
vi: Bật

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Terms and Conditions
vi: Điều khoản sử dụng

en: Default
vi: Mặc định

en: Page
vi: Trang

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Off
vi: Tắt

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Amount
vi: Số lượng

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Invoice
vi: Hóa đơn

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Paid
vi: Đã thanh toán

en: Payment Status
vi: Tình trạng thanh toán

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần
