Inxmail XML (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Settings
hr: Postavke

en: Configuration
hr: Postavke

en: Template
hr: Predložak

en: Edit template
hr: Uredi predložak
