Inxmail XML (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Template
ar: القالب

en: Templates
ar: القوالب
