Inxmail XML (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Configuration
ca: Configuració

en: Template
ca: Plantilla

en: Templates
ca: Plantilles
